
| : | ZB4PD1-500+ |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Mini-Circuits |
| : | 4 WAYS PWRSPLTR |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 109 |
| : | 1 |
1
$138.6000
$138.6000
10
$130.2000
$1,302.0000
25
$123.9000
$3,097.5000
80
$117.6000
$9,408.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Size / Dimension | 3.500" L x 2.130" W x 0.910" H (88.90mm x 54.10mm x 23.11mm) |
| Insertion Loss | 0.9dB |
| Specifications | Isolation (Min) 20dB, 6° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |