
| : | YF4024M00033T1521025 |
|---|---|
| : | Oscillators |
| : | Hefei Jingweite Electronics |
| : | XTAL OSC XO 24. |
| : | - |
| : | Case |
| : | 400 |
| : | |
1
$0.8800
$0.8800
10
$0.7400
$7.4000
25
$0.7100
$17.7500
50
$0.7000
$35.0000
100
$0.6700
$67.0000
250
$0.6100
$152.5000
500
$0.5500
$275.0000
1000
$0.4800
$480.0000
2500
$0.4400
$1,100.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hefei Jingweite Electronics |
| Series | OSC 3225 |
| Package | Case |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 35mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 10µA |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency | 24 MHz |
| Base Resonator | Crystal |