| : | X4C45J1-05G |
|---|---|
| : | RF Directional Coupler |
| : | TTM Technologies / Anaren Wireless |
| : | DIRECTIONAL COU |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 193 |
| : | |
1
$1.4800
$1.4800
10
$1.3200
$13.2000
25
$1.1900
$29.7500
4000
$0.5900
$2,360.0000
8000
$0.5600
$4,480.0000
12000
$0.5400
$6,480.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TTM Technologies / Anaren Wireless |
| Series | Xinger® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Frequency | 3.6GHz ~ 5.1GHz |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | Cellular |
| Power - Max | 5W |
| Coupling Factor | 5 ± 0.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 25dB |
| Return Loss | 20dB |
| Supplier Device Package | 0805 |