
| : | UFM-01 |
|---|---|
| : | Flow Sensors |
| : | ScioSense |
| : | UFM-01 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$39.7700
$39.7700
10
$37.1100
$371.1000
25
$35.5500
$888.7500
168
$32.2200
$5,412.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ScioSense |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Port Size | Female, 1/2", 0.5" (12.7mm) BSPP |
| Sensing Range | 0 ~ 33.33L/min |
| Flow Sensor Type | Liquid |