
| : | TOEP13-0284SG |
|---|---|
| : | Pulse Transformers |
| : | Mentech Technology USA Inc. |
| : | POE TRANSFORMER |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 300 |
| : | 1 |
1
$11.6400
$11.6400
5
$11.6400
$58.2000
10
$9.3100
$93.1000
200
$3.4900
$698.0000
600
$3.2000
$1,920.0000
1200
$2.9100
$3,492.0000
4800
$1.7500
$8,400.0000
9600
$1.1600
$11,136.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mentech Technology USA Inc. |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Inductance | 240µH |
| Size / Dimension | 0.705" L x 0.551" W (17.91mm x 14.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Transformer Type | Power over Ethernet (PoE) |
| Height - Seated (Max) | 0.500" (12.70mm) |