
| : | TD341SCAN |
|---|---|
| : | Modules |
| : | Mornsun |
| : | CAN DIGITAL ISO |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$4.4700
$4.4700
10
$3.9900
$39.9000
25
$3.5900
$89.7500
100
$3.2700
$327.0000
300
$2.9500
$885.0000
600
$2.6500
$1,590.0000
900
$2.3900
$2,151.0000
1500
$2.2300
$3,345.0000
2100
$2.1200
$4,452.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mornsun |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 20-BDFN |
| Function | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Voltage - Supply | 3.15V ~ 3.45V |
| Protocol | CANbus |
| Supplier Device Package | 20-DFN (13x10) |
| Current - Supply | 50 mA |