
| : | SI5508C-B15718-GMR |
|---|---|
| : | Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers |
| : | Skyworks Solutions, Inc. |
| : | IC |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 100 |
| : | |
1500
$11.3000
$16,950.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Skyworks Solutions, Inc. |
| Series | DSPLL™, MultiSynth™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Frequency - Max | 650MHz, 3.2GHz |
| Type | Clock Jitter Attenuator |
| Input | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.8V, 3.3V |
| Ratio - Input:Output | 6:18 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Supplier Device Package | 72-QFN (10x10) |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |