
| : | SEN-16463 |
|---|---|
| : | Ultrasonic Receivers, Transmitters |
| : | SparkFun |
| : | ULTRASONIC+IR R |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$110.0000
$110.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SparkFun |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Rated | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Frequency | 25kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |