
| : | SAC3127A |
|---|---|
| : | RF Amplifiers |
| : | SuperApex |
| : | GaAs MMIC Power |
| : | - |
| : | Tape & Box (TB) |
| : | 1700 |
| : | 1 |
1
$118.0000
$118.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SuperApex |
| Series | - |
| Package | Tape & Box (TB) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Die |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 27.5GHz ~ 31GHz |
| RF Type | SATCOM, VSAT |
| Voltage - Supply | 6V |
| Gain | 27dB |
| Current - Supply | 3A |
| P1dB | 36dBm |
| Supplier Device Package | Die |