
| : | S-822T |
|---|---|
| : | Current Regulation - Diodes, Transistors |
| : | Semitec |
| : | CURRENT REGULAT |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 1287 |
| : | 1 |
1
$1.3300
$1.3300
10
$1.0900
$10.9000
100
$0.8500
$85.0000
500
$0.7200
$360.0000
1000
$0.5900
$590.0000
3000
$0.5500
$1,650.0000
6000
$0.5300
$3,180.0000
9000
$0.5000
$4,500.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Semitec |
| Series | S |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Applications | Battery Charger |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Power - Max | 500mW |
| Voltage - Anode - Cathode (Vak)(Max) | 50V |
| Regulator Current (Max) | 9.8mA |
| Voltage - Limiting (Max) | 3.1V |