
| : | PMF6106V |
|---|---|
| : | Flow Sensors |
| : | Posifa Technologies |
| : | AIR FLOW, 6000 |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 175 |
| : | 1 |
1
$69.0000
$69.0000
10
$61.0000
$610.0000
100
$45.0000
$4,500.0000
1000
$35.0000
$35,000.0000
5000
$32.0000
$160,000.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Posifa Technologies |
| Series | PMF6000 |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Input | 6V ~ 16V |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Switch Function/Rating | Analog |
| Material - Body | Nylon |
| Port Size | 2.3mm |
| Sensing Range | 6000sccm |
| Flow Sensor Type | Air |