
| : | PIC-S-210C |
|---|---|
| : | RF Shields |
| : | 3G Shielding Specialties |
| : | RF SHIELD COVER |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 15667 |
| : | 1 |
10
$1.6500
$16.5000
30
$1.1200
$33.6000
50
$0.7600
$38.0000
100
$0.5300
$53.0000
250
$0.3700
$92.5000
500
$0.2800
$140.0000
1000
$0.2200
$220.0000
2500
$0.1700
$425.0000
5000
$0.1400
$700.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | 3G Shielding Specialties |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.201" (30.50mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Width - Overall | 1.732" (44.00mm) |
| Height - Overall | 0.118" (3.00mm) |