
| : | PE7389-3 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Pasternack |
| : | 3 dB Fixed Atte |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 105 |
| : | |
1
$309.9900
$309.9900
10
$297.5900
$2,975.9000
25
$285.1900
$7,129.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |