
| : | PE7386-40 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Pasternack |
| : | 40 dB Fixed Att |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 116 |
| : | |
1
$223.9900
$223.9900
10
$215.0300
$2,150.3000
25
$206.0700
$5,151.7500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |