
| : | PE70A1010 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Pasternack |
| : | 3 dB Fixed Atte |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 109 |
| : | |
1
$76.9900
$76.9900
25
$73.1400
$1,828.5000
50
$69.2900
$3,464.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 9 kHz ~ 6 GHz |