
| : | PE7092-5 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Pasternack |
| : | 5 dB Fixed Atte |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 379 |
| : | |
1
$70.9900
$70.9900
25
$67.4400
$1,686.0000
50
$63.8900
$3,194.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 2dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |