
| : | PE15A4020 |
|---|---|
| : | RF Amplifiers |
| : | Pasternack |
| : | 40 dB Gain, 5 W |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 109 |
| : | |
1
$6,080.0000
$6,080.0000
5
$5,836.8000
$29,184.0000
10
$5,593.6000
$55,936.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 17.5GHz ~ 21.5GHz |
| RF Type | Radar, VSAT |
| Voltage - Supply | 9V ~ 12V |
| Gain | 43dB |
| Current - Supply | 3.5A |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 37dBm |