
| : | P8541 |
|---|---|
| : | Analog and Digital Output - Industrial |
| : | Comet America |
| : | WEB SENSOR - 4 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 112 |
| : | 1 |
1
$298.0000
$298.0000
10
$268.0000
$2,680.0000
20
$240.0000
$4,800.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Comet America |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Resolution | 0.1°C |