
| : | OBR7500-R100-2EP-IO-V31 |
|---|---|
| : | Reflective - Logic Output |
| : | Pepperl+Fuchs |
| : | RETROREFLECTIVE |
| : | - |
| : | Box |
| : | 105 |
| : | 1 |
1
$125.4400
$125.4400
10
$104.5400
$1,045.4000
25
$101.0500
$2,526.2500
100
$97.5700
$9,757.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pepperl+Fuchs |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Sensing Distance | 295.28" (7.5m) |
| Sensing Method | Retroreflective |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Output Configuration | NPN/PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Sensing Light | Infrared |
| Current - Supply | 25 mA |