
| : | MS345-10CP-NS |
|---|---|
| : | RF Shields |
| : | Masach |
| : | 35.1 X 23.9 X 3 |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 1300 |
| : | 1 |
1
$2.3200
$2.3200
10
$2.0900
$20.9000
40
$1.9700
$78.8000
80
$1.6800
$134.4000
240
$1.5800
$379.2000
440
$1.3800
$607.2000
960
$1.1400
$1,094.4000
2400
$1.0600
$2,544.0000
4920
$1.0200
$5,018.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Masach |
| Series | Drawn-Seamless EMI/RFI Shields |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Snap Fit |
| Type | Cover |
| Length - Overall | 1.382" (35.10mm) |
| Ventilation | Vent Holes in Pattern |
| Width - Overall | 0.941" (23.90mm) |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) |