
| : | MP11215 |
|---|---|
| : | Oscillators |
| : | Golledge Electronics |
| : | 26.0 MHz GVXO-5 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 600 |
| : | 1 |
5
$4.2500
$21.2500
10
$3.5500
$35.5000
50
$2.9500
$147.5000
100
$2.1500
$215.0000
500
$1.6500
$825.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Golledge Electronics |
| Series | GVXO-533 |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | VCXO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 15mA |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Absolute Pull Range (APR) | ±100ppm |
| Frequency | 26 MHz |
| Base Resonator | Crystal |