
| : | MP08219 |
|---|---|
| : | Oscillators |
| : | Golledge Electronics |
| : | 4.91520MHz GXO- |
| : | - |
| : | Strip |
| : | 1100 |
| : | 1 |
5
$4.2500
$21.2500
10
$3.5900
$35.9000
50
$3.0800
$154.0000
100
$2.2000
$220.0000
500
$1.2500
$625.0000
1000
$0.6900
$690.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Golledge Electronics |
| Series | GXO-3301L |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | CMOS |
| Function | Enable/Disable |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 6mA |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency | 4.9152 MHz |
| Base Resonator | Crystal |