
| : | MA5D4-20A0A051E |
|---|---|
| : | Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules |
| : | ARIES Embedded |
| : | SoM SAMA5D42 |
| : | - |
| : | Box |
| : | 210 |
| : | 1 |
1
$64.0000
$64.0000
10
$62.3900
$623.9000
25
$60.5300
$1,513.2500
50
$58.7700
$2,938.5000
100
$57.1200
$5,712.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ARIES Embedded |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Speed | 528MHz |
| RAM Size | 128MB |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Core Processor | SAMA5D42 |
| Flash Size | 4GB (NAND) |