
| : | HMD8708D-20M2600 |
|---|---|
| : | RF Directional Coupler |
| : | SOSHIN ELECTRIC |
| : | RF DIRECTIONAL |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 569 |
| : | 1 |
1
$1.8200
$1.8200
10
$1.3300
$13.3000
25
$1.3000
$32.5000
50
$1.2700
$63.5000
100
$1.1500
$115.0000
250
$1.1200
$280.0000
500
$0.9700
$485.0000
1000
$0.9100
$910.0000
2500
$0.8700
$2,175.0000
5000
$0.8300
$4,150.0000
12500
$0.7900
$9,875.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SOSHIN ELECTRIC |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| Frequency | 2.3GHz ~ 2.9GHz |
| Insertion Loss | 0.07dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 10W |
| Coupling Factor | 19.8dB |
| Coupler Type | Dual Band, Dual Path |
| Return Loss | 30.2dB |
| Supplier Device Package | 0805 |