
| : | FMANFP1026 |
|---|---|
| : | RFID Antennas |
| : | Fairview Microwave |
| : | ANTENNA TNC PLU |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$123.3100
$123.3100
10
$117.4700
$1,174.7000
25
$114.9700
$2,874.2500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Fairview Microwave |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | 2m Cable |
| Size / Dimension | 153.92mm L x 145.03mm W x 21.33mm H |
| Frequency | 902MHz ~ 928MHz |