| : | D3C4450-4 |
|---|---|
| : | RF Circulators and Isolators |
| : | DiTom Microwave Inc. |
| : | 4.40 - 5.00 GHZ |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$450.0000
$450.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | DiTom Microwave Inc. |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Connector Type | SMA-FEMALE |
| Frequency | 4.4 GHz ~ 5 GHz |
| Type | Circulator |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| VSWR | 1.15 |
| Isolation | 23dB |
| Power - Average Forward | 25 W |