| : | D3C3060-4 |
|---|---|
| : | RF Circulators and Isolators |
| : | DiTom Microwave Inc. |
| : | 3.00 - 6.00 GHZ |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$450.0000
$450.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | DiTom Microwave Inc. |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Connector Type | SMA-FEMALE |
| Frequency | 3 GHz ~ 6 GHz |
| Type | Circulator |
| Insertion Loss | 0.4dB |
| VSWR | 1.3 |
| Isolation | 18dB |
| Power - Average Forward | 20 W |