
| : | CN4024M00012T1521015 |
|---|---|
| : | Crystals |
| : | Hefei Jingweite Electronics |
| : | 2016 XTAL 24M 1 |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 100 |
| : | |
3000
$0.1200
$360.0000
6000
$0.1100
$660.0000
9000
$0.1000
$900.0000
15000
$0.1000
$1,500.0000
30000
$0.1000
$3,000.0000
75000
$0.0900
$6,750.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Hefei Jingweite Electronics |
| Series | SMD 2016 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Load Capacitance | 12pF |
| Size / Dimension | 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | MHz Crystal |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Mode | Fundamental |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80 Ohms |
| Frequency | 24 MHz |