
| : | CMPA0760020F |
|---|---|
| : | RF Amplifiers |
| : | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| : | AMPLIFIER, GAN |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 100 |
| : | |
1
$659.9800
$659.9800
10
$616.7000
$6,167.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Metelics (MACOM Technology Solutions) |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Product Status | DISCONTINUED |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 700MHz ~ 6GHz |
| RF Type | ISM |
| Gain | 35dB |
| Test Frequency | 3GHz |