
| : | B39212B7936P810 |
|---|---|
| : | RF Multiplexers |
| : | Qualcomm® RF Front-End (RFFE) filter products |
| : | RF DUPLEXER 1.7 |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 100 |
| : | 1 |
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Qualcomm® RF Front-End (RFFE) filter products |
| Series | B7936 |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 9-SMD, No Lead |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 1.71GHz ~ 1.755GHz / 2.11GHz ~ 2.115GHz |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / 25.00dB |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 30.00dB / 35.00dB |