
| : | AS3933-BQFT |
|---|---|
| : | RFID, RF Access, Monitoring ICs |
| : | ScioSense |
| : | IC RFID READER |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 50479 |
| : | 1 |
1
$5.8300
$5.8300
10
$5.2000
$52.0000
25
$4.6800
$117.0000
100
$4.2700
$427.0000
250
$3.8500
$962.5000
500
$3.4500
$1,725.0000
1000
$2.9100
$2,910.0000
2000
$2.7700
$5,540.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | ScioSense |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 15kHz ~ 150kHz |
| Type | RFID Reader |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 3.6V |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |