
| : | 95-22037 |
|---|---|
| : | RFI and EMI - Contacts, Fingerstock and Gaskets |
| : | TE Kemtron |
| : | RFI GASKET FSA |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 158 |
| : | 1 |
1
$11.3300
$11.3300
10
$10.4100
$104.1000
25
$9.9800
$249.5000
100
$8.7900
$879.0000
250
$8.3600
$2,090.0000
500
$7.8200
$3,910.0000
1000
$7.1700
$7,170.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | TE Kemtron |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Length | 1.740" (44.20mm) |
| Shape | Rectangle |
| Type | Gasket |
| Width | 0.689" (17.50mm) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Height | 0.063" (1.60mm) |