
| : | 607281 |
|---|---|
| : | Ultrasonic Receivers, Transmitters |
| : | SensComp |
| : | ULTRASONIC TRAN |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 3070 |
| : | 1 |
10
$25.7400
$257.4000
100
$19.9700
$1,997.0000
500
$17.3800
$8,690.0000
1000
$15.0200
$15,020.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SensComp |
| Series | 600 |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Rated | 200V |
| Frequency | 50kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Beam Angle | 15° |