
| : | 420970816-0229901 |
|---|---|
| : | RFID Transponders, Tags |
| : | SAG |
| : | FERRITE TAG-050 |
| : | - |
| : | Strip |
| : | 158 |
| : | 1 |
1
$4.6100
$4.6100
10
$4.1200
$41.2000
25
$3.7000
$92.5000
100
$3.3700
$337.0000
250
$3.0500
$762.5000
500
$2.7300
$1,365.0000
1000
$2.3000
$2,300.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SAG |
| Series | - |
| Package | Strip |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 0.193" L x 0.118" W x 0.098" H (4.90mm x 3.00mm x 2.50mm) |
| Style | Tag |
| Frequency | 13.56MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Technology | Passive |
| Standards | ISO 15693 |