
| : | 420591101-0108001 |
|---|---|
| : | RFID Transponders, Tags |
| : | SAG |
| : | PCB TAG-D7.5-MB |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 496 |
| : | 1 |
1
$4.5700
$4.5700
10
$4.1500
$41.5000
25
$3.9300
$98.2500
50
$3.8400
$192.0000
100
$3.6600
$366.0000
250
$3.2000
$800.0000
500
$3.1100
$1,555.0000
1000
$2.6500
$2,650.0000
2500
$2.4700
$6,175.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SAG |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 0.295" Dia (7.50mm) |
| Style | Tag |
| Frequency | 13.56MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Technology | Passive |
| Standards | ISO 15693 |
| Writable Memory | 2kb (User) |