
| : | 420580903-0113601 |
|---|---|
| : | RFID Transponders, Tags |
| : | SAG |
| : | BUTTON TAG-D22- |
| : | - |
| : | Bag |
| : | 297 |
| : | 1 |
1
$5.6300
$5.6300
10
$5.0300
$50.3000
25
$4.5200
$113.0000
100
$4.1200
$412.0000
250
$3.7200
$930.0000
500
$3.3400
$1,670.0000
1000
$2.8100
$2,810.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | SAG |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 22.00mm Dia x 3.00mm |
| Style | Tag |
| Frequency | 13.56MHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Technology | Passive |
| Standards | ISO 15693, ISO 18000-3 |