
| : | 4006-030 |
|---|---|
| : | Current Regulation/Management |
| : | LEDdynamics, Inc. |
| : | IC CURRENT REGU |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 141 |
| : | 1 |
1
$3.9900
$3.9900
100
$3.8800
$388.0000
250
$3.7700
$942.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | LEDdynamics, Inc. |
| Series | DynaOhm™, LUXdrive™ |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Axial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Function | Current Regulator |
| Voltage - Input | 20V |
| Current - Output | 30mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Supplier Device Package | Module |