
| : | 3100 03210005 |
|---|---|
| : | Thermostats - Mechanical |
| : | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| : | HERMETIC THERMO |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 102 |
| : | 1 |
1
$142.5000
$142.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | 3100 |
| Package | Bulk |
| Product Status | OBSOLETE |
| Current Rating - AC | 3A (240V), 7A (30V) |
| Current Rating - DC | 7A (30V) |
| Switching Cycles | 5K |