
| : | 101021097 |
|---|---|
| : | Ultrasonic Receivers, Transmitters |
| : | Seeed |
| : | GROVE ULTRASONI |
| : | - |
| : | Box |
| : | 120 |
| : | |
1
$19.9000
$19.9000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Seeed |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage - Rated | 3.3V |
| Frequency | 100Hz |
| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |