
| : | SY10EL16VEKG |
|---|---|
| : | Specialty Logic |
| : | Roving Networks (Microchip Technology) |
| : | IC RCVR DIFF 3. |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 100 |
| : | 1 |
100
$2.8400
$284.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Roving Networks (Microchip Technology) |
| Series | 10EL |
| Package | Tube |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Bits | 1 |
| Logic Type | Differential Receiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supply Voltage | 3.3V, 5V |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |