



| : | SXL-1 |
|---|---|
| : | Float, Level Sensors |
| : | Agrowtek Inc. |
| : | OPTICAL LIQUID |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 198 |
| : | |
1
$68.0000
$68.0000
10
$64.6000
$646.0000
50
$61.2000
$3,060.0000
100
$54.4000
$5,440.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Agrowtek Inc. |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Voltage Rating | 5V ~ 24V |
| Type | Liquid |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Material - Housing & Prism | Polysulfone (PES) |
| Current | 1 A |