
| : | PE83CR1017 |
|---|---|
| : | RF Circulators and Isolators |
| : | Pasternack |
| : | Dual Junction C |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 119 |
| : | |
1
$1,140.0000
$1,140.0000
5
$1,094.4000
$5,472.0000
10
$1,048.8000
$10,488.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Connector Type | SMA-FEMALE |
| Frequency | 2 GHz ~ 4 GHz |
| Type | Circulator |
| Insertion Loss | 1dB |
| VSWR | 1.3 |
| Isolation | 15dB |
| Power - Average Forward | 50 W |