
| : | PE7092-10 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | Pasternack |
| : | 10 dB Fixed Att |
| : | - |
| : | Retail Package |
| : | 792 |
| : | |
1
$62.9900
$62.9900
25
$59.8400
$1,496.0000
50
$56.6900
$2,834.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |