
| : | P8641 |
|---|---|
| : | Analog and Digital Output - Industrial |
| : | Comet America |
| : | WEB SENSOR POE |
| : | - |
| : | Bulk |
| : | 107 |
| : | 1 |
1
$348.0000
$348.0000
10
$313.0000
$3,130.0000
20
$270.0000
$5,400.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Comet America |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Resolution | 0.1°C |