| : | M4T32-BR12SH1 |
|---|---|
| : | IC Batteries |
| : | STMicroelectronics |
| : | SNAPHAT BATT/CR |
| : | - |
| : | Tube |
| : | 2598 |
| : | 1 |
1
$10.4000
$10.4000
23
$9.6300
$221.4900
46
$9.3600
$430.5600
115
$8.2400
$947.6000
253
$7.8300
$1,980.9900
506
$7.7500
$3,921.5000
1012
$7.5000
$7,590.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | Timekeeper®, Snaphat® |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Capacity | 120mAh |
| Type | Battery and Crystal |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Battery Chemistry | Lithium |
| Voltage - Rated | 2.8 V |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Load Capacitance | 12.5 pF |