
| : | LRPS-2-1J+ |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Mini-Circuits |
| : | 2 WAYS PWRSPLTR |
| : | - |
| : | Tape & Reel (TR) |
| : | 544 |
| : | 1 |
1
$16.5700
$16.5700
10
$14.9900
$149.9000
50
$13.8000
$690.0000
100
$12.6200
$1,262.0000
500
$11.0400
$5,520.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.390" L x 0.310" W x 0.225" H (9.90mm x 7.87mm x 5.72mm) |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Specifications | Isolation (Min) 25dB, 3° Imbalance (Max) |
| Frequency | 5 MHz ~ 500 MHz |