| : | FAM1-200-200-1.0-1A |
|---|---|
| : | RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials |
| : | T-Global Technology |
| : | RF EMI ABSORB S |
| : | - |
| : | Box |
| : | 100 |
| : | 1 |
4
$36.4400
$145.7600
10
$33.6100
$336.1000
25
$32.1000
$802.5000
100
$28.7000
$2,870.0000
250
$27.3800
$6,845.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | T-Global Technology |
| Series | FAM1 |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Length | 7.874" (200.00mm) |
| Shape | Square |
| Type | Absorbing Sheet |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.039" (1.00mm) |