
| : | EKMC2609113K |
|---|---|
| : | Optical Motion Sensors |
| : | Panasonic Electric Works |
| : | SENSOR PIR 170U |
| : | - |
| : | Tray |
| : | 137 |
| : | 1 |
1
$14.6900
$14.6900
10
$11.6300
$116.3000
25
$11.0200
$275.5000
100
$9.4900
$949.0000
450
$8.8700
$3,991.5000
950
$8.4200
$7,999.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Series | EKMC |
| Package | Tray |
| Product Status | ACTIVE |
| Features | Ultra Slight Motion Lens, Pearl White |
| Package / Case | Module |
| Output Type | Analog |
| Sensing Distance | 161" (4.1m) 13.5' |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |