
| : | CGP-1060-02-SMA-05 |
|---|---|
| : | RF Power Dividers/Splitters |
| : | Vitelec / Cinch Connectivity Solutions |
| : | COMMERCIAL GRAD |
| : | - |
| : | Box |
| : | 110 |
| : | 1 |
1
$93.7300
$93.7300
10
$86.0100
$860.1000
25
$82.7000
$2,067.5000
50
$79.9500
$3,997.5000
100
$75.5400
$7,554.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Vitelec / Cinch Connectivity Solutions |
| Series | CGP-1060 |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Size / Dimension | 2.200" L x 1.430" W (55.88mm x 36.32mm) |
| Specifications | Isolation (Max) 20dB, 1.55 VSWR (Max) |
| Frequency | 500 MHz ~ 6 GHz |