
| : | 785845-01 |
|---|---|
| : | Attenuators |
| : | NI |
| : | ATTENUATOR,COAX |
| : | - |
| : | Box |
| : | 100 |
| : | 1 |
1
$99.8800
$99.8800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | NI |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Module |
| Attenuation Value | 4dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |